loader image

Events4all

|

|

Turniej sportów barowych

Mężczyźni grający w futbol stołowy
Opis

Proponujemy Państwu atrakcję turniej sportów barowych.

Trambambula – w czasie wieczornej zabawy, do dyspozycji gości oddajemy profesjonalną maszynę do futbolu stołowego – popularnej trambambuli.

Dart – proponujemy zabawę z profesjonalną, elektroniczną maszyną do darta – rzutek. 

Cymbergaj – gra, z którą można się zetknąć na festynach i w salonach gier. Dwóch zawodników odbija lekki krążek na blacie z licznymi otworami, z których wydostaje się powietrze. Powoduje to, że krążek unosi się nieco nad stołem, dzięki czemu bardzo szybko się porusza.

Beerpong – gra polega na rzucaniu piłeczki do kubka z napojem w naszym przypadku bezalkoholowym 🙂 Jeśli trafi się do niego, przeciwna drużyna musi wypić zawartość kubka i usunąć go z planszy. Uwaga! Na życzenie klienta możemy zorganizować grę wykorzystując napoje alkoholowe (piwo). W tym przypadku napoje alkoholowe stoją po stronie zamawiającego.

Refleksomierz – zaprojektowane i wyprodukowane przez nas urządzenie o futurystycznym wyglądzie posiada dwa tryby gry – pomiar liczby trafień w określonym czasie oraz pomiar średniego czasu reakcji.

Dane techniczne

Turniej sportów barowych wymaga dostępu do prądu 230v

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

 
Galeria
Film