loader image

Events4all

|

|

Teleturniej

Teleturniej Telegra – Proponujemy zabawę stanowiącą mix popularnych formatów teleturniejów. Chyba nie ma wśród nas osoby, która nie kojarzyłaby formatów takich jak: Milionerzy, Jaka to melodia czy Kalambury.

Teleturniej to zupełnie nowaw naszej ofercie forma rozrywki, która idealnie
sprawdza się na imprezach firmowych, integracyjnych oraz wszelkiego rodzaju eventach.

Całą grupę podzielimy na mniejsze, rywalizujące ze sobą drużyny. Do każdego etapu zapraszalibyśmy innych członów teamów, żeby zaangażować jak najwięcej uczestników do wspólnej rywalizacji.

Dane techniczne

Do ustalenia. Wymaga stałego podłączenia do prądu 230V.
Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.
Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.
Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.
Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.
Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.
Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!
 

Galeria