loader image

Events4all

|

|

Gra Teambuilding

Trzy dziewczyny w strojach budowlańców w spodniach trzyosobowych
Opis

Proponujemy pakiet Gra Teambuilding zawierający proste, ale satysfakcjonujące i emocjonujące zadania. Program pakietu gra teambuilding dobieramy do określonej grupy, preferencji oraz warunków. Grę teambuildingową możemy połączyć ze scenariuszem Agent lub podchodami w terenie.

W skład gry teambuilding mogą wejść:

– spodnie trzyosobowe

– narty czteroosobowe

– alkogogle

– bankomat

– pneumokulki

– refleksomierz

– autka RC

– gigantyczna Jenga

– mini pokój zagadek

– gigantyczne puzzle

– równoważnia

Dane techniczne

Do ustalenia

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

 

Galeria