loader image

Events4all

|

|

Quad jadący w wysokim błocie

Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na urodziny, wieczór kawalerski lub panieński to mamy coś dla Ciebie. W naszym garażu dostępne są duże, przeprawowe quady X7 o pojemności 625cm3. „Gady” dotarły do Nas prosto z salonu i są w idealnym stanie technicznym, nic nie stuka nie puka, jazda na nich to czysta przyjemność. Wszystkie wypady w teren w ramach wypożyczalni quadów odbywają się pod okiem instruktora, który cały czas służy radą i pomocą. Pojazdy wyposażone są w wyciagarki oraz inny sprzęt ułatwiający jazdę w bardzo ciężkim terenie.

 Wynajem Quadów –  Off Road – Istotne informacje:

  • Wyprawy off roadowe odbywają się zazwyczaj w 2 lub 3 lokalizacjach rejonie Łodzi, Pabianic, Aleksandrowa i Łasku, na terenie których off road jest legalny. Miejsce spotkania zawsze ustalamy indywidualnie.
  • Nasza wypożyczalnia quadów posiada 4 sprawne maszyny X7 o pojemności 625 cm3. Są w nienagannym stanie wizualnym i technicznym, posiadają ważne OC i są dopuszczone do ruchu na prawo jazdy kat. B.
  • Uczestnicy zabawy otrzymują od nas: kombinezony, kaski i rękawiczki ochronne. Proponujemy także videofilmowanie za pomocą kamer GO PRO, które udostępniamy na czas wyjazdu (usługa dodatkowa)
Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty. Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych. Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych. Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń. Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria