loader image

Events4all

|

|

Beer Pong

Stół do gry w beer pong
Opis

Gra beer pong polega na rzucaniu piłeczki do kubka z napojem w naszym przypadku bezalkoholowym 🙂 Jeśli trafi się do niego, przeciwna drużyna musi wypić zawartość kubka i usunąć go z planszy. Uwaga! Na życzenie klienta możemy zorganizować grę beer pong wykorzystując napoje alkoholowe (piwo). W tym przypadku napoje alkoholowe stoją po stronie zamawiającego.

Atrakcja może być częścią pakietu Turniej sportów barowych.

Dane techniczne

Urządzenie nie wymaga podłączenia do prądu 230V

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

 
Galeria