loader image

Events4all

|

|

Opis

Zjeżdżalnia straż pożarna propozycja dla wszystkich dzieciaków zafascynowanych tematyką pożarniczą. Zjeżdżalnia z motywami wozu strażackiego doskonale sprawdzi się na piknikach corocznie organizowanych przy remizach, a także na imprezach gminnych i miejskich.

Dane techniczne

Przeznaczenie: od 3 lat

Teren: 5 x 8 m

Wysokość: 7 m

Zasilanie: 230V

Czas rozstawienia: ok. 30 min.

Obsługa: 1 osoba

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Zjeżdżalnia Straż pożarna i inne nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria