loader image

Events4all

|

|

Duża, wielokolorowa zjeżdżalnia dmuchana
Opis

Zjeżdżalnia gigantyczny Klif to ogromne urządzenie pozwalające zarówno na ekstremalne zjazdy, jak i emocjonujące skoki na bezpieczną platformę-poduchę.

Duże rozmiary zjeżdżalni gigantycznej Klif zapewniają dużą przepustowość w czasie trwania rozmaitych pikników i imprez plenerowych. Mimo imponującej wielkości, atrakcja jest w pełni bezpieczna i posada wszelkie potrzebne certyfikaty.

Doskonale sprawdzi się z innymi urządzeniami naszej oferty, takimi jak Zjeżdżalnia Shark czy Zamek do skakania Pirat. 

Dane techniczne

Przeznaczenie: od 3 r.ż.

Teren: 8 x 8 m

Wysokość: 7 m

Zasilanie: 230V

Czas rozstawienia: ok. 30 min.

Obsługa: 2 osoby

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze dmuchane urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Do nadmuchania dmuchańca w ogrodzie potrzebujemy dostępu do zwykłego gniazdka 230V. W zależności od urządzenia, moc potrzebna do zasilenia dmuchaw to od 1kW do 4kW. Urządzenie musi być przybite do gruntu lub solidnie dowiązane do drzew, ogrodzeń itp. Podczas opadów, a także silnego wiatru urządzenie powinno pozostawać wyłączone i odłączone od prądu. Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria