loader image

Events4all

|

|

Dmuchany ponton
Opis

Wynajem pontonu.

Weekendowy wypad nad jezioro? Wyprawa wędkarska? Z pewnością przyda się nasz wygodny, ergonomiczny ponton. Montaż urządzenia trwa około 25 minut. Ponton posiada twardą podłogę oraz siedzenia dla pasażerów. Niewielki silnik spalinowy o mocy 5KM pozwala na poruszanie się po Polskich akwenach bez uprawnień.

Dane techniczne

Wynajem pontonu – Istnieje możliwość rezerwacji na dłuższe terminy. 

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Do ustalenia