loader image

Events4all

|

|

Dziewczyna trzymająca watę cukrową
Opis

Zachęcamy do skorzystania ze stanowiska z mini gastronomią dla najmłodszych. Wata cukrowa i popcorn to atrakcje, które dają wiele radości naszym pociechom, a dorosłym pozwalają choć na chwilę przenieść się do czasów dzieciństwa.

Dane techniczne

Urządzenia wymagają stałego dostępu do gniazdka 230V.

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wata cukrowa i popcorn a także wszystkie inne nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz! Wata cukrowa i popcorn

Galeria