loader image

Events4all

|

|

Voucher na grę w paintball

Zaskocz bliską Ci osobę wręczając voucher na grę w paintball. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą co najmniej 4 osoby i wspólnie walczyć w jednej z naszych lokalizacji.

Koszt vouchera, który umożliwi zabawę pięciu osób (200 kulek na osobę, cały sprzęt potrzebny do gry oraz opieka instruktora) to 400 zł.

Istnieje możliwość indywidualnego dobrania większej ilości kulek, bądź powiększenia drużyny – ogranicza nas jedynie fantazja oraz budżet.

Voucher na grę w paintball realizujemy w formie niespodzianki, bądź drukujemy estetyczne, pamiątkowe kupony, które można wręczyć osobie zainteresowanej. Obdarowany szczęśliwiec sam wybiera dogodny dla siebie termin realizacji vouchera.

Dane techniczne

Jak zamówić prezent okolicznościowy?

Użyj formularza zamówienie i wycena lub wyślij do nas maila. W treści wpisz imię i nazwisko osoby obdarowywanej, okazję oraz adres do wysyłki vouchera, a także swój numer kontaktowy. W mailu zwrotnym prześlemy numer konta do wpłaty, a voucher wyślemy pocztą jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli zależy Ci na czasie, a wiesz, że poczta nie da rady, możemy wysłać voucher w wersji elektronicznej do wydruku.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!