loader image

Events4all

|

|

Strzelnica interaktywna Steel Alive to zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce system do strzelnic z wiatrówkami, ASG, a nawet bronią ostrą. 

Wrażliwe na drgania czujniki bezprzewodowo łączą się z aplikacją proponującą wiele rodzajów rozgrywki. Poziom dostosowujemy do wieku i możliwości uczestników. Strzelamy z replik ASG i wiatrówek. 

System strzelnica interaktywna Steel Alive to absolutny hit i nowość w świecie strzeleckim. Pozwala na zorganizowanie różnorodnych konkurencji strzeleckich przy zastosowaniu broni pneumatycznej, ostrej, a nawet piankowych wyrzutni czy replik ASG. Zawody zorganizować można we wnętrzach, a także na terenach bez dostępu do prądu. 

Świetnie sprawdzi się na imprezach o tematyce sportowej, wojskowej czy rajdach terenowych. Może być częścią jednego z naszych scenariuszy – Agent lub Na tropie zbrodni. 

 

Dane techniczne

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu. Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty. Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych. Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych. Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń. Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria