loader image

Events4all

|

|

Rower przeciwskrętny

Mężczyzna jadący na rowerze przeciwskrętnym
Opis

Wydaje się Wam, że ten rower przeciwskrętny to dziecinada? To jesteście w wielkim błędzie!

Rower przeciwskrętny, to, jak sama nazwa wskazuje konstrukcja jadąca w przeciwnym kierunku niż oczekiwałby kierowca.

Ta bardzo łatwa do przeprowadzenia zabawa jest idealną propozycją na imprezy firmowe, targi i akcje promocyjne.

Dane techniczne

Organizacja atrakcji wymaga równego i płaskiego terenu

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria