loader image

Events4all

|

|

Refleksomierz

Refleks
Opis

Refleksomierz –  zaprojektowane i wyprodukowane przez nas urządzenie o futurystycznym wyglądzie posiada dwa tryby gry – pomiar liczby trafień w określonym czasie oraz pomiar średniego czasu reakcji.

Konstrukcja refleksomierza pozwala na przystosowanie go do potrzeb imprezy dla dzieci lub dorosłych. Możliwa jest instalacja na terenie otwartym i we wnętrzach.

Jeśli potrzebujesz unikalnego, niewielkiego urządzenia na imprezy plenerowe, indoorowe lub stoisko targowe, refleksomierz może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Atrakcja może być częścią pakietu Turniej sportów barowych.
Dane techniczne
Przeznaczenie: od 6 r.ż Teren: 2 x 2 m Wysokość: 2 m Zasilanie: 230V Czas rozstawienia: ok. 15 min. Obsługa: 1 osoba Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu. Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty. Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych. Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych. Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń. Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!
Galeria