loader image

Events4all

|

|

Imprezy offroad

Voucher na jazdę offroad
Opis

Nasze imprezy offroad to nieskrępowana zabawa w terenie. Klient ma do dyspozycji quady, buggy, samochody terenowe 4×4, samochody zdalnie sterowane, a nawet koparkę. Uczestnicy mogą spróbować różnych typów off-roadu, jazdy zręcznościowej, na czas i orientację. Nad całością czuwają doświadczeni instruktorzy jazdy w terenie.

Do organizacji imprezy offroad wykorzystujemy m.in:

Quady

Samochody 4×4

Buggy (pojazdy side by side)

Mini koparkę

Rowery przeciwskrętne

Samochodziki zdalnie sterowane

Konkurencje manualne takie jak: wymiana koła, usunięcie ukrytej usterki itd.

 

Dane techniczne

Do ustalenia
Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria