loader image

Events4all

|

|

Dzieci bawiące się na urządzeniu eliminator
Opis

Eliminator meltdown to urządzenie rodem z amerykańskich turniejów sprawnościowych typu X-Factor.

Zadaniem uczestników jest jak najdłuższe utrzymanie się na niewielkich platformach. Przeszkadzają w tym obrotowe ramiona strącające zawodników. Eliminator Meltdown stanowi świetną atrakcję do rywalizacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i będzie gwoździem programu każdej imprezy.

To urządzenie zapewniające emocje zarówno uczestnikom zabawy, jak i podziwiającym.

Dane techniczne
 • Przeznaczenie: od 3 r.ż.

  Teren: 7 x 7 m

  Wysokość: 3m

  Zasilanie: 230V

  Czas rozstawienia: ok. 40 min.

  Obsługa: 1 osoba 

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze dmuchane urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Do nadmuchania dmuchańca w ogrodzie potrzebujemy dostępu do zwykłego gniazdka 230V. W zależności od urządzenia, moc potrzebna do zasilenia dmuchaw to od 1kW do 4kW. Urządzenie musi być przybite do gruntu lub solidnie dowiązane do drzew, ogrodzeń itp. Podczas opadów, a także silnego wiatru urządzenie powinno pozostawać wyłączone i odłączone od prądu. Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria
Dzieci bawiące się na urządzeniu eliminator