loader image

Events4all

|

|

Dmuchana kopuła Bubble Tent

Dzieci bawiące się w dmuchanej kopule Bubble Tent
Opis

Uczestnicy zabawy mają okazję zrobić unikalny film lub zdjęcie w transparentnej kopule wypełnionej szalejącymi balonami. Urządzenie może działać zarówno w większych pomieszczeniach jak i w plenerze. Doskonale sprawdzi się na weselach, komuniach i piknikach rodzinnych.

Klient może użyć własnych balonów lub możemy dobrać kolorystykę po wcześniejszym ustaleniu i wycenie.

Dane techniczne

Przeznaczenie Dmuchana kopuła Bubble Tent : od 1 r.ż.

Teren: 3×5 m

Wysokość: 3 m

Zasilanie: 230V. Działanie urządzenia wymaga pracy dmuchawy, która generuje hałas.

Czas rozstawienia: ok. 60 min.

Obsługa: 1 osoba

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Dmuchana kopuła bubble tent i inne nasze dmuchane urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Do nadmuchania dmuchańca w ogrodzie potrzebujemy dostępu do zwykłego gniazdka 230V. W zależności od urządzenia, moc potrzebna do zasilenia dmuchaw to od 1kW do 4kW. Urządzenie musi być przybite do gruntu lub solidnie dowiązane do drzew, ogrodzeń itp. Podczas opadów, a także silnego wiatru urządzenie powinno pozostawać wyłączone i odłączone od prądu. Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria