loader image

Events4all

|

|

Autka zdalnie sterowane RC

Autko RC i piloty do sterowania
Opis

Autka zdalnie sterowane RC świetnie sprawdzają się nie tylko na imprezach team buildingowych czy wyjazdach integracyjnych, ale także na wszelkiego rodzaju piknikach, imprezach indoorowych,  w połączeniu z off-roadem lub podczas imprez plenerowych.

To rozrywka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Atrakcje możemy wykorzystać w wyścigu z przeszkodami oraz w konkurencjach wymagających konstruowania mostów łączących przeszkody. Autka zdalnie sterowane RC mogą zostać wykorzystane jako samodzielna atrakcja lub np. jako jedna z konkurencji.

Dane techniczne

Do ustalenia

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria