loader image

Events4all

|

|

Jazda terenowa

Chyba każdy z nas marzy o siedzeniu za kierownicą auta 4×4, które wjedzie tam gdzie wydawałoby się to niemożliwe. Już dziś możemy zorganizować dla Was krótką przejażdżkę z instruktorem – wyprawę po bezdrożach, tor zręcznościowy lub istną kąpiel w błocie na jednym z zaprzyjaźnionych z nami torów off-roadowych.

Oprócz samej jazdy instruktorzy przybliżą Wam budowę samochodów z napędem 4×4, przedstawią podstawowe techniki jazdy oraz nauczą nawigacji w terenie.

Dane techniczne

Do  dyspozycji oddajemy auta 4×4: Suzuki Samurai oraz Nissan Patrol z następującymi modyfikacjami:

Suzuki Samurai SJ (3 drzwi)

4 miejsca

Silnik 1,3 (69 KM) + zwolnione przełożenia 4:16

Zawieszenie na sprężynach, lift 6 cali

Opony 30 cali Kumho MT

Wyciągarka 12000 LBS z liną syntetyczną

Snorkel

W przypadku większych imprez do floty dołączamy samochody takie jak:, Land Rover Discovery 2, Jeep Wrangler itp.

Nasze wyprawy off roadowe odbywają się zazwyczaj w 2 lub 3 lokalizacjach rejonie Łodzi, Pabianic, Aleksandrowa i Łasku, na terenie których off road jest legalny. Miejsce spotkania zawsze ustalamy i indywidualnie.

Wyjazdy pojazdami terenowymi organizujemy zgodnie z programem SZKOŁA 4×4.

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

Galeria