loader image

Events4all

|

|

Alkogogle

Mężczyzna pokonujący slalom w alkogoglach
Opis

Alkogogle to idealny gadżet na urozmaicenie każdej  z konkurencji zręcznościowych. W swojej ofercie posiadamy dwie pary gogli, które umożliwiają równoległy wyścig. Zasada działania urządzenia Alkogogle jest bardzo prosta. Wmontowana szybka tak zniekształca obraz, że przejście po prostej lini, podanie dłoni, czy trafienie kluczem do dziurki w drzwiach okazuje się nie lada wyzwaniem.

 

Dane techniczne

Do ustalenia

 

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę dmuchańców dla dzieci, urządzeń rekreacyjnych, imprez teambuilding i indoor, off-road, paintball, gier terenowych. Wypożyczamy także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

 
Galeria