loader image

Events4all

|

|

Dmuchany zamek w kształcie leżącego na plecach tygrysa
Opis

Dmuchany basen z piłeczkami Tygrys to urządzenie cieszące się dużą popularnością. Tygrysek ma wymiary 4 x 4 metry i wypełniony jest dwoma tysiącami plastikowych piłeczek. Urządzenie przeznaczone jest głównie dla najmłodszych użytkowników, ale często używamy go też na eventach dla osób dorosłych, gdzie ich zadaniem jest odnalezienie w piłeczkach ukrytego „skarbu”.

Dane techniczne

Przeznaczenie basen z piłeczkami Tygrys: od 2 r.ż.

Teren: 4 x 4 m

Wysokość: 5,5 m

Zasilanie: 230V

Czas rozstawienia: ok. 30 min.

Obsługa: 1 osoba

Istnieje możliwość wynajmu agregatu prądotwórczego w przypadku, gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze atrakcje i urządzenia poddawane są okresowym przeglądom technicznym przed sezonem i posiadają wymagane dokumenty.

Jeśli dojazd do miejsca rozłożenia urządzenia jest w jakikolwiek sposób utrudniony, prosimy o informację przed montażem – na pewno sobie poradzimy! Około tygodnia przed planowaną imprezą kontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów technicznych.

Events4all specjalizuje się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń, na przykład: imprez firmowych, pikników rodzinnych, wydarzeń samorządowych, akcji reklamowych oraz imprez dla klientów indywidualnych.

Koniecznie sprawdź naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę <a href=”https://events4all.pl/dmuchance/”>dmuchańców dla dzieci</a>, urządzeń rekreacyjnych, <a href=”https://events4all.pl/gra-teambuilding/”>imprez teambuilding</a> i <a href=”https://events4all.pl/teleturniej/”>indoor</a>, <a href=”https://events4all.pl/wypozyczalnia-quadow-lodz-pabianice/”>off-road</a>, <a href=”https://events4all.pl/paintball/”>paintball</a>, gier terenowych. <a href=”https://events4all.pl/wynajem/”>Wypożyczamy</a> także sprzęt eventowy do samodzielnej organizacji wydarzeń.

Wieloletnie doświadczenie, tysiące godzin spędzonych w terenie i założenie, że „nic nie jest niemożliwe… Zaplanuj i zrealizuj z nami wymarzoną imprezę czy godne uwagi wydarzenie – z pewnością się nie zawiedziesz!

 
Galeria