Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

KATEGORIE

Zamek ZÓŁWIK

Przeznaczenie: od 3 lat
Teren: 6 x 6,5 m
Wysokość: 3,5 m
Zasilanie: 230V
Czas rozstawienia: ok. 30 min.
Obsługa: 1 osoba
Dla kogo:
Wszystkie nasze dmuchane urządzenia rekreacyjne zapewnią Waszym pociechom wiele radości i niezapomnianych wrażeń w połączeniu z bezpieczeństwem, nad którym czuwać będą nasi opiekunowie. Zamek do skakania "ŻÓŁWIK" to otwarta konstrukcja z mini ścianką wspinaczkową w postaci tytułowego żółwika. Urządzenie to przeznaczone jest głównie dla dzieci do 10 roku życia i idealnie sprawdza się na małych imprezach firmowych, imprezach w przedszkolach i szkołach. "Żółwik" to również idealny dmuchaniec na kameralną imprezę plenerową taką jak wesele, komunia, urodziny dziecka. Wymiar dmuchańca to 6 na 6,5 metra w podstwie i wysokość równa 3,5 metra.

 

Wszystkie Nasze dmuchane zjeżdżalnie zasilane są ze zwykłego gniazda 230 V, a ich moc nie przekracza 1,1 KW (mniej niż zwykły elektryczny czajnik). Możliwe jest również zasilanie urządzenia z naszego agregatu prądotwórczego w miejscu, w którym nie ma dostępu do prądu.

 
Informacje techniczne:

Przepustowość urządzenia rekreacyjnego: 5 osób na jedno wejście

Powierzchnia potrzebna do rozłożenia urządzenia: 5x5 metrów 

Czas potrzebny na montaż atrakcji rekreacyjnej: 30 minut. 

Ilość osób potrzebnych do montażu atrakcji: 2

Obsługa atrakcji rekreacyjnej: 1 osoba

Zasilanie urządzenia rekreacyjnego: 1,5 kW, standardowe gniazdko 230V. Możliwe jest również zasilanie urządzenia z naszego agregatu prądotwórczego w miejscu, w którym nie ma dostępu do prądu.

 

Bawili się z nami:

Instagram