Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

KATEGORIE

Quady

Dla kogo:

Wypożyczalnia quadów Łódź - Pabianice


Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na urodziny, wieczór kawalerski lub panieński to mamy coś dla Ciebie. W naszym garażu dostępne są duże, przeprawowe quady X7 o pojemności 625cm3. Nasze "gady" dotarły do Nas prosto z salonu i są w idealnym stanie technicznym, nic nie stuka nie puka, jazda na nich to czysta przyjemność. Wszystkie wypady w teren w ramach naszej wypożyczalni quadów odbywają się pod okiem instruktora, który cały czas służy radą i pomocą. Nasze wyjazdy to nie tylko szaleństwo po bezdrożach - to również nauka radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pojazdy wyposażone są w wyciagarki oraz inny sprzęt ułatwiający jazdę w bardzo ciężkim terenie.


 Wynajem Quadów -  Off Road - Istotne informacje:

  • Nasze wyprawy off roadowe odbywają się zazwyczaj w 2 lub 3 lokalizacjach rejonie Łodzi, Pabianic, Aleksandrowa i Łasku, na terenie których off road jest legalny. Miejsce spotkania zawsze ustalamy indywidualnie. 

  • Nasza wypożyczalnia quadów posiada 4 sprawne maszyny X7 o pojemności 625 cm3. Są w nienagannym stanie wizualnym i technicznym, posiadają ważne OC i są dopuszczone do ruchu na prawo jazdy kat. B.

  • W swojej ofercie posiadamy quady zarówno 1 jak i 2 osobowe, co pozwala na zmniejszenie kosztów wyprawy w teren.

  • Uczestnicy zabawy otrzymują od nas: kombinezony, kaski i rękawiczki ochronne. Proponujemy także videofilmowanie za pomoca kamer GO PRO, które udostępniamy na czas wyjazdu.


 


Wyjazdy naszymi quadami organizujemy zgodnie z programem SZKOŁA 4x4.
Więcej filmów z naszych wypraw znajdziecie TUTAJ.

Bawili się z nami:

Instagram