Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

KATEGORIE

Wieczory kawalerskie

Dla kogo:
Events4all.pl to specjaliści od kompleksowej organizacji wieczorów kawalerskich i panieńskich. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zorganizuj niezapomnianą imprezę.

Wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie - dla kogo nasze imprezy?

Wieczory kawalerskie lub wieczory panieńskie które organizujemy kierujemy do wszystkich tych, którzy stawiają na oryginalność i duże emocje. Każdą imprezę planujemy i wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Co oferujemy?
 
1. Transport busem na imprezę i z powrotem. Każdy chyba wie, jak ciężko jest znaleźć kogoś, kto będzie odpowiadał za logistykę naszej imprezy. Na państwa życzenie zabierzemy was na imprezę, a po niej odwieziemy do domu.

2. Organizację atrakcji wieczoru – stawiamy na aktywny wypoczynek proponując państwu:

    Wieczory orientalne z nauką tańca brzucha lub pole dance (dla pań)
    Gry w paintball
    Wyprawy off roadowe w teren
    Atrakcje linowe takie jak np. wspinaczka na skrzynki od piwa, tyrolka itd.
    Turniej na ringu sumo
    Turniej piłki nożnej na dmuchanym boisku - tylko dla prawdziwych kibiców
    Turniej sportów barowych

3. Organizację prezentu z wieczoru

4. Organizacja bramki weselnej. Tylko ten, kto już miał swoje wesele wie jak miłym elementem tego dnia jest zorganizowana w dobrym stylu bramka weselna, która nie jest jedynie pretekstem do otrzymania przysłowiowej „flaszki”, ale stanowi idealny pomysł na np. weselną sesje fotograficzną. Nasza „wiejska bramka” z krową do dojenia w roli głównej będzie na ustach gości do końca imprezy. Zadanie jest proste do wykonania, wystarczy wydoić Mućkę by móc pojechać dalej.

5. Videofilmowanie i fotografię weselną.  Nie masz jeszcze fotografa lub kamerzysty na swoją imprezę weselna? Skontaktuj się z nami, a my na pewno pomożemy, szczególnie w kwestii pamiątkowej fotografii. Oferujemy nietypowe pomysły na plenery fotograficzne w opuszczonych budynkach, w skałach i jaskiniach, w towarzystwie szczudlarzy, na autach terenowych lub quadach, na linach i w wodzie, etc. Barierą jest tylko wasza wyobraźnia.

6. Pomoc w dekorowaniu sali weselnej. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu dekoracji sal bankietowych balonami, girlandami z balonów, wynajmujemy podesty sceniczne dla orkiestry, nagłośnienie, stoły i ławki, namioty i wiele innych.
Jak zamówić organizację wieczoru kawalerskiego lub wieczoru panieńskiego?

Organizacja wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego to dość skomplikowana sprawa, dlatego zawsze przed wyceną robimy dokładny wywiad z klientem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - szybko i szczegółowo dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb.

 

Bawili się z nami:

Instagram