Jako dzieci, z pewnością niejednokrotnie lubowaliśmy się w zabawach typu np. w „wojnę”, dobierając swój osprzęt z różnorakich i wyrafinowanych „broni” – głównie z patyków ;) ale i nie tylko!

Kamuflaż wojskowy, karabin „wypluwający” amunicję z zawrotną prędkością, specjalistyczne wyposażenie – marzenia niejednego za małego. Mimo wszystko, już teraz możemy poczuć tą adrenalinę, jaką dają gry drużynowo-zespołowe w których niezwykle ważne są morale, dyscyplina i zorganizowanie!

Niezależnie, czy dzisiaj jesteśmy małymi dziećmi, czy – tymi dużymi! (zamkniętymi w ciałach dorosłych) – każdy może wypróbować samego siebie przy niesamowitej zabawie jaką jest paintball!

Paintball może być świetnym wyborem dla urozmaicenia odrobiny dnia dla osób, skupionych na swoich codziennych „dorosłych sprawach”, jak i tak samo dla pociech – jako solidny test samodzielności ale przede wszystkim jako niesamowitą zabawę w towarzyskim gronie! Jeśli ktoś posiada już jakieś doświadczenie, może spróbować swoich sił w turniejach. Jeśli natomiast znajdą się tacy, którzy potrzebują dodatkowego treningu, lub – po prostu wolą – postrzelać na spokojnie do nieruchomych celów – opcja strzelnicy to „strzał w dziesiątkę”.

Natomiast dla tych, którzy wolą zabawy drużynowe bez „brudzenia sobie rąk”, zdecydowanie świetnym wyborem będzie strzelanka dla dzieci.
Piankowe wyrzutnie to gwarantowana i świetna zabawa dla dzieci jak i dorosłych. To bezbolesne przygotowanie do gry w paintball dla tych, którzy są jeszcze zbyt młodzi, by zmagać się z „farbą”.