Jako dzieci, z pewnością niejednokrotnie lubowaliśmy się w zabawach typu np. w „wojnę”, dobierając swój osprzęt z różnorakich i wyrafinowanych „broni” – głównie z patyków ;) ale i nie tylko!

Kamuflaż wojskowy, karabin „wypluwający” amunicję z zawrotną prędkością, specjalistyczne wyposażenie – marzenia niejednego za małego. Mimo wszystko, już teraz możemy poczuć tą adrenalinę, jaką dają gry drużynowo-zespołowe w których niezwykle ważne są morale, dyscyplina i zorganizowanie!

Niezależnie, czy dzisiaj jesteśmy małymi dziećmi, czy – tymi Dużymi! (zamkniętymi w ciałach dorosłych) – każdy może wypróbować samego siebie przy niesamowitej zabawie jaką jest Paintball!

Paintball może być świetnym wyborem dla urozmaicenia odrobiny dnia dla osób, skupionych na swoich codziennych „dorosłych sprawach”, jak i tak samo dla pociech – jako solidny test samodzielności ale przede wszystkim jako niesamowitą zabawę w towarzyskim gronie! Jeśli ktoś posiada już jakieś doświadczenie, może spróbować swoich sił w Turniejach. Jeśli natomiast znajdą się tacy, którzy potrzebują dodatkowego treningu, lub – po prostu wolą – postrzelać na spokojnie do nieruchomych celów – opcja Strzelnicy to „strzał w dziesiątkę”.

Natomiast dla tych, którzy wolą zabawy drużynowe bez „brudzenia sobie rąk”, zdecydowanie świetnym wyborem będzie NERF.
NERF, to gwarantowana i świetna zabawa dla dzieci jak i dorosłych. Mówi się, że NERF, jest bezbolesnym przygotowaniem do gry w Paintball dla tych, którzy są jeszcze zbyt młodzi by zmagać się z „farbą”.