O nas

Events4all.pl to grupa ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Służymy Państwu wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez dla firm, samorządów oraz klientów indywidualnych.

Nasza firma powstała w 2006 roku. Początkowo koncentrowaliśmy swoje działania na branży paintballowej.
Zrzeszaliśmy wokół siebie indywidualnych graczy i drużyny, organizując weekendowe gry, turnieje, treningi oraz imprezy okolicznościowe np.: wieczory kawalerskie. Miesiące mijały, a nasza sportowa pasja stopniowo stawała się źródłem utrzymania i przekształcała działalność do obecnego kształtu.

W 2009 roku rozszerzyliśmy działalność wzbogacając ofertę o wynajem dmuchanych urządzeń rekreacyjnych, takich jak zjeżdżalnie, zameczki do skakania, suche baseny itd. Z czasem zaczęliśmy również opuszczać granice województwa łódzkiego organizując imprezy dla firm na terenie całego kraju.
Rozpoczęliśmy również współpracę z Polską Ligą Paintballową.

Jedną ze sfer naszej działalności jest organizacja i obsługa akcji promocyjnych dla supermarketów oraz imprez integracyjnych skierowanych zarówno do kadr pracowniczych jak i zarządzających. Dokładamy wszelkich starań aby pierwszy krok przedsiębiorstw wkraczających na rynek był źródłem satysfakcji i motywacją do dalszych starań na drodze do doskonałości i niezawodności.

Podziel się