Wydaje się, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się na podjęcie radykalnych kroków w swoim życiu. Za tą decyzją nieubłaganie kroczy potrzeba zorganizowania niezapomnianego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Od lat wychodzimy naprzeciw tym potrzebom zapewniając Wam atrakcje na najwyższym poziomie. Do korzystnych pakietów na gry paintballowe, emocjonujących wyjazdów na quadach i rajdów samochodami z napędem 4×4 dołączamy w tym sezonie nowe atrakcje!

Nasz buggy przeszedł gruntowny lifting. Zyskał nowy, drapieżny wygląd, a przede wszystkim silnik 2.0 8v o mocy 115 km! W połączeniu z niewielką wagą pojazdu, taka konfiguracja czyni z „Boggusia” prawdziwą bestię – sprawdźcie sami…

Drugą nowością w naszej ofercie na wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie jest prawdziwa, dwudziestotonowa koparka, dzięki której poczujecie się jak Bob Budowniczy w realu! Czy jest ktoś, kto nie chciał się pobawić naprawdę potężnym sprzętem?
 
Szukasz alternatywy dla nudziarskiego zamulania w klubie? Sprawdź co może zrobić dla Ciebie Bogguś! Dzwoń lub pisz już dzisiaj!