Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

KATEGORIE

NERF - dla dzieci i dorosłych

Dla kogo:
NERF to zdobywający coraz większą popularność system bezpiecznych strzelanek dla dzieci, ale także dorosłych. Konstrukcja urządzeń i pocisków zapewnia graczom maksimum frajdy, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. 

ORGANIZUJEMY:
  •  imprezy urodzinowe
  •  turnieje dla szkół i podczas imprez firmowch
  •  cykliczne zajęcia sportowe oparte na systemie NERF, na podstawie wcześniejszych zapisów

NERF jest bezbolesnym przygotowaniem do gry w Paintball dla tych, którzy są jeszcze zbyt młodzi do zmagać z „farbą”. Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem rywalizacji zawsze czuwa przeszkolony instruktor. Używamy tylko oryginalnych produktów systemu NERF. 

Organizowane przez nas zajęcia NERF są doskonałą alternatywą dla nudnych i sztampowych lekcji WF-u. Młodzi gracze trenują refleks, celność i koordynację ruchową. Każde zajęcia poprzedzone są rozgrzewką i elementami ogólnorozwojowej gimnastyki. 

Gry organizujemy głównie na naszym stacjonarnym, dedykowanym polu na terenie Osady Rybackiej Sereczyn, jednak możliwa jest aranżacja miejsca gry na prywatnej działce, w siedzibie firmy lub na sali gimnastycznej. Ponieważ strzałki NERF, w przeciwieństwie do paintballowych kulek, nie brudzą otoczenia, w organizacji gry ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Nasze pole, usytuowane na terenie Osady Rybackiej Sereczyn w Pabianicach, zapewnia pełną infrastrukturę potrzebną do zabawy, a także rekreacji związanej z organizacją urodzin, kinderbali i wycieczek szkolnych. Ogrodzone siatką pole usiane licznymi przeszkodami umożliwia emocjonującą rozgrywkę zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych zawodników. W sezonie jesienno-zimowym proponujemy zajęcia w zadaszonych lokalizacjach na terenie Pabianic. Chcesz zorganizować zabawę NERF? Dzwoń lub pisz śmiało! 

Tak wyglądał turniej NERF zorganizowany wspólnie ze Sztabem WOŚP w Pabianicach!  

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem z cyklicznych zajęć Akademii NERF w Pabianichach:

Mapka dojścia na pole paintball w Osadzie Rybackiej Sereczyn g4HCw.jpg

Bawili się z nami:

Instagram