Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

Imprezy firmowe

Dla kogo:
Imprezy Firmowe Łódź i Pabianice

 Events4all.pl secjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez firmowych, pikników i festynów oraz wszelkich imprez integracyjnych. W swojej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w branży eventów, a także pasję do rekreacji na świeżym powietrzu i sportów ekstremalnych, którą z czasem zamieniliśmy w swoje codziennne zajęcie.

Zapoznaj się z szeroką ofertą przeróżnych dmuchańców, pojazdów, urządzeń i zabaw na swoją niezapomnianą imprezę integracyjną - którą znajdziesz po lewej stronie menu.

Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, którym oferujemy cały wachlarz atrakcji - od paintballa i wypożyczalni quadów, poprzez kursy i szkolenia, kończąc na dmuchanych zamkach i zjeżdzalniach na komunie i imprezy urodzinowe Waszych pociech.
 
Imprezy Firmowe organizowane przez Events4all to:

    Kilkudniowe imprezy dla firm połączone z aktywnym wypoczynkiem na terenie całej Polski oraz krótkie spotkania integracyjne.
    Super zabawa
    Niezapomniane atrakcje oraz bogata oferta.
    Dużo adrenaliny, profesjonalna obsługa doświadczonych instruktorów.
 

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Z chęcią podejmujemy się podwykonawstwa dla innych agencji eventowych na preferencyjnych warunkach.

Aby szybko nawiązać współpracę zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego za pomocą formularza zamówienie i wycena.

Zachęcamy do wizyty w galerii oraz na kanale YOUTUBE.

Bieżące informacje o tym co w "trawie piszczy" otrzymacie dodając Nas do ulubionych na FACEBOOK-u.

!!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Bawili się z nami:

Instagram