OFF-ROAD

Najlepiej napisać do nas wiadomość, a w niej jak najwięcej informacji: - telefon kontaktowy (do siebie) - długość przejazdu (1, 2, 3 godziny) - jeśli ma to być prezent: imię i nazwisko osoby obdarowywanej i adres do wysyłki vouchera Osoby obdarowane naszymi voucherami same wybierają termin ich realizacji, mają na to sześć miesięcy. Po otrzymaniu wiadomości, odsyłamy numer konta do wpłat oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące realizacji przejazdów. Voucher wysyłamy pocztą lub kurierem, możliwa jest odbiór osobisty w siedzibie firmy.
Poprosimy o wiadomość email z numerem vouchera lub kodem zabezpieczającym z kuponu oraz preferowanymi terminami realizacji oraz godzinę i numer telefonu do kontaktu na wszelki wypadek. W mailu zwrotnym poinformujemy Państwa czy termin ten jest wolny, jeśli nie zaproponujemy inny. Napiszemy również gdzie się spotykamy i co ze sobą zabrać.
Termin podany na kuponie to termin rozliczenia przejazdu tzn. kontaktu z nami – proszę jak najszybciej przesłać do nas numer vouchera lub kod zabezpieczający, a wyjazd możemy zrealizować już po upływie terminu ważności.
Tym lepiej – więcej błota! Nie jeździmy kabrioletami, więc warunki pogodowe są nam niestraszne. NIE DOTYCZY QUADÓW I BUGGY! 🙂 Nie jeździmy po zmroku – jazdy muszą się więc zakończyć przed zachodem słońca.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie trzeba wysiąść z samochodu, podpiąć linę, przeskoczyć kałużę. Sugerujemy więc założenie wygodnych ubrań – sportowych lub turystycznych, których nie szkoda będzie zabrudzić. Smoking stanowczo odradzamy. W czasie spotkania w dniu wyjazdu nie ma możliwości przebrania się dlatego sugerujemy przyjechać w ww ubraniach.
Oczywiście, pod warunkiem, że ma prawo jazdy i jest trzeźwa.

PAINTBALL

Przede wszystkim zbierz drużynę. Optymalna liczba graczy to co najmniej ośmiu. Przedyskutujcie kwestię terminu i preferowanego pakietu kulek (200 lub 500 sztuk na osobę). Po wykonaniu tych kroków, zebrane informacje wyślij do nas. We wiadomości zwrotnej odeślemy dane do zaliczki, miejsce w którym gramy w danym terminie oraz kontakt do instruktora.
Otrzymujecie od nas kombinezon i maskę. Z domu zabierzcie wygodne, sportowe lub turystyczne ubranie oraz buty, których nie szkoda zabrudzić farbą, ziemią lub trawą. Nie zaszkodzi zabrać też rękawiczek rowerowych, na siłownię lub pospolitych „wampirek”.
Czasem może zaboleć, siniaki są gwarantowane. Pamiętajcie jednak, że rany się goją, kobiety kochają blizny, a chwała jest wieczna!
Wszystko jest kwestią terminu, lokalizacji gry i Waszego budżetu – da się zrobić.
Oczywiście. I bardzo często radzą sobie lepiej od wielu panów.
Zapraszamy graczy powyżej 10 roku życia. Gry z dziećmi prowadzone są przez najbardziej doświadczonych instruktorów. Przy okazji gry z najmłodszymi, wymagana jest obecność opiekuna ze strony zamawiającego.
Nam opady nie przeszkadzają. Jeżeli prognozy nie nastrajają optymistycznie, istnieje możliwość przeniesienia terminu gry z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozostajemy w kontakcie na kilka dni przed terminem gry.

DMUCHAŃCE

Wyślij nam wiadomość ze szczegółami imprezy: - charakter imprezy: piknik, festyn, komunia, impreza prywatna w ogródku… - termin i godziny trwania wydarzenia - lokalizacja - preferowane urządzenia z naszej oferty Nasz pracownik skontaktuje się w celu wyceny preferowanych atrakcji i ustalenia szczegółów.
Udostępniamy nasze urządzenia zarówno z opiekunami, jak i bez. Wszystko zależy od charakteru imprezy, lokalizacji oraz ilości bawiących się. Nasz pracownik doradzi, jaka opcja jest najrozsądniejsza w Waszym przypadku.
Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty i jeżeli są używane zgodnie z przeznaczeniem i wskazówkami instruktora, zabawa przebiegnie bez przykrych zdarzeń.
Oczywiście. Istnieje także możliwość samodzielnego odebrania i oddania urządzeń.
Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia agregatów zdolnych zasilić nasze urządzenia.

IMPREZY FIRMOWE

Najlepiej zacząć od wiadomości do nas, zawierającej następujące informacje: - liczbę uczestników, średni wiek - preferowany termin - preferowana lokalizacja - charakter imprezy: rekreacyjny, off-road, taneczny… a może wszystko razem? - czy mieliście podobne imprezy w przyszłości? Co się sprawdziło? Czego wolelibyście uniknąć? - czy potrzebujecie transportu na miejsce imprezy? - preferencje dotyczące cateringu - jeśli jest to już ustalone – przewidywany budżet.Po poznaniu tych szczegółów będziemy mogli przesłać wstępne propozycje lokalizacji, atrakcji, cateringu, transportu itp. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić najlepsze rozwiązania dla wydarzeń o rozmaitym charakterze. Imprezy organizujemy w sposób kompleksowy – ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Wszystkie nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty i jeżeli są używane zgodnie z przeznaczeniem i wskazówkami instruktora, zabawa przebiegnie bez przykrych zdarzeń.