Paintball w zimę

Layout na Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pabianice 15 stycznia 2017

  • Posted on: 8 January 2017
  • By: koko

Zapowiedź i prezentacja pola do gry na Pabianickiej Hali Paintballowej przed turniejem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (15.01.2017).

Standardowo halę otwieramy o 8.00, pierwsze mecze o 9.00. Jak w przypadku ostatniej edycji najpierw zagramy turniej 3MAN, potem 4MAN. Rozpiski opublikujemy w piątek.

Paintball w zimę? Tylko hala do gry w Pabianicach.

SIEMA !!!

PAINTBALL Z MIKOŁAJEM, czyli paintball owe mikołajki na hali w Pabianicach - 7 grudnia 2014

  • Posted on: 26 November 2014
  • By: koko
Hala do gry w paintball w Łodzi

W niedzielę 7 grudnia 2014 serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Mikołajek na pabianickiej hali do gry w paintball. Startujemy o godzinie 10.00. Mikołajki z paintballem to impreza mająca na celu  propagowanie paintball-a sportowego, jako formy rekreacji dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji grać, nie posiadają swojego sprzętu oraz integrację środowisk paintball-owych takich jak drużyny sportowe - speedballowe z przedstawicielami leśnej odmiany tej dyscypliny.

Hala paintballowa w Pabianicach czyli spacer po polu przed pierwszym turniejem tej zimy

  • Posted on: 21 November 2014
  • By: koko

UWAGA, UWAGA!!!!!

Pierwszy turniej paintballowego Winter Series Pabianice już za 2 dni. W niedzielę 23 listopada halę paintballową przy ulicy Grobelnej 8 w Pabianicach odwiedzą Ci, którym strzelanie w "zimę" nie groźne. To specjalnie dla was nagraliśmy ten "ekskluzywny" :-) materiał z obejścia powiększonego specjalnie na sezon 2015 pola do gry w paintball. Oceńcie sami w co się da strzelać i widzimy się w niedzielę - pierwszy mecz o 10.00 a zagrają drużyny: