paintball Łódź

paintball łódź

Layout na Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pabianice 15 stycznia 2017

  • Posted on: 8 January 2017
  • By: koko

Zapowiedź i prezentacja pola do gry na Pabianickiej Hali Paintballowej przed turniejem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (15.01.2017).

Standardowo halę otwieramy o 8.00, pierwsze mecze o 9.00. Jak w przypadku ostatniej edycji najpierw zagramy turniej 3MAN, potem 4MAN. Rozpiski opublikujemy w piątek.

Paintball w zimę? Tylko hala do gry w Pabianicach.

SIEMA !!!

Drugie losowanie uczestników Międzyszkolnego Turnieju Paintballowego

  • Posted on: 22 March 2016
  • By: pawel

Dziś rano wylosowaliśmy szczęśliwców z ZS w Ostrowie oraz II Liceum w Pabianicach, których zaprosimy na Międzyszkolny Turniej Paintballowy. Strzelamy już w ten piątek, 25. marca na Pabianickiej Hali Paintballowej. Szczegóły w filmiku. Jeśli zostaliście wylosowani, zostawcie komentarz na FB, skontaktujemy się z Wami! 

 

Winter Cup – Ostatnie starcie

  • Posted on: 16 March 2016
  • By: pawel
Paintball Łódź Paintball Pabianice

Mimo, że puchary za tegoroczną edycję zimowych zmagań zostały już rozdane, graczom z całego kraju wciąż mało gry na zadaszonym polu. Dlatego 20 marca 2016 roku znów otwieramy bramy Pabianickiej Hali Paintballowej.

Tym razem turniej zostanie rozegrany tylko w formacie czteroosobowym. Dotychczas zapisało się osiem drużyn.

Halę otwieramy w niedzielę o 8.30. Pierwsze „malowanie” rozpocznie się o 10.00

Międzyszkolny Turniej Paintballowy

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: pawel
Paintball Łódź Paintball Pabianice

Znamy już termin pierwszego w historii Pabianic Międzyszkolnego Turnieju Paintballowego. Cztery drużyny zmierzą się na Pabianickiej Hali Paintballowej 25 marca, w piątek, o godzinie 17.00. Pierwszych uczestników rozgrywek wybraliśmy spośród uczniów pabianickich szkół średnich - Elektryka i Mechanika, w których to placówkach zagościł nasz symulator przeciążeń lotniczych - żyroskop.

Otwarcie biura Events4all

  • Posted on: 1 February 2016
  • By: pawel

Po dwóch miesiącach remontów, zakupów, skręcania mebli i walki z hydrauliką udało się! Od 1 lutego możecie odwiedzać nas w eleganckim i przytulnym biurze. Już trwają w nim narady i planowanie atrakcji na nadchodzący sezon.

Mozecie nas odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16. Jeżeli przypadkiem będziemy musieli wyskoczyć „w teren” skontaktujecie się z nami pod nowym, firmowym numerem telefonu – 881338830. Zapraszamy!

Strony