imprezy firmowe Łódż

7. Pabianicki Półmaraton z Event4all

  • Posted on: 3 April 2017
  • By: pawel
imprezy firmowe łódź, pabianice

Za nami siódma edycja imprezy, która z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród biegaczy nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Oczywiście naszej ekipy nie mogło zabraknąć przy organizacji tak wspaniałego wydarzenia. 

Nasze dmuchańce umiliły czas uczesnikom imprezy towarzyszącej - Półmaratoniku. Każdy z najmłodszych biegaczy mógł przetestować nasze zabawki w warunkach bojowych.  

PAINTBALLOWE POWITANIE JESIENI NA LDZANIU - NIEDZIELA 5 października

  • Posted on: 1 October 2014
  • By: koko
Paintball Pabianice, Paintball Łódź, Zarzecze, Hala Paintball Łódź

Tym razem zapraszamy na grę otwartą z okazji tego, że Zubielewicz, Gardias i Kret na przyszły weekend przepowiedzieli śnieg. Dlatego my nie tracimy czasu i w najbliższą niedzielę zapraszamy na leśną grę paintball w dobrym jesiennym towarzystwie. Gra totalnie otwarta, zapraszamy zarówno starych wyjadaczy jak i totalnych nowicjuszy.

Pędzimy z najlepszymi!

  • Posted on: 26 March 2014
  • By: koko

Już po raz czwarty agencja eventowa Events4all.pl towarzyszyła biegaczom z całego świata na Pabianickim Półmaratonie ZHP. Uczestnicy Półmaratoniku – zawodów dla najmłodszych, mogli bezpłatnie skorzystać z naszych dmuchańców. Dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany żółw i zamek do skakania dzielnie opierały się nie zawsze łaskawej aurze.

Sezon imprezowy w pełni

  • Posted on: 18 June 2013
  • By: koko
Ścianka wspinaczkowa Łódż, integracja Łódż, imprezy firmowe Łódż, integracja, agencja eventowa

Dla nas nie ma wakacji.......co weekend organizujemy dla was  paintball w okolicach Łodzi, Pabianic i Bełchatowa. Nasze dmuchańce dla dzieci dają radość Waszym pociechą na grillach, komuniach i weselach. Możecie nas spotkać w pobliskich lasach, nad wodą i w skałąch jury krakowsko - częstochowskiej. Serwujemy wam duży zastrzyk adrenaliny połączony z wypoczynkiem na łonie natury. Zapraszamy do działu klienci indywidualni gdzie poznacie nasza pełną ofertę.