ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa i events4all

  • Posted on: 15 April 2015
  • By: koko
Fot. Rafał Arkusiński

Firma Events4all ma ze wspinaczką bardzo wiele wspólnego. Od samego początku w naszej ofercie znajdują się przenośna ścianka wspinaczkowa, wspinaczka na skrzynki oraz inne konkurencje linowe. Prowadzimy też zajęcia wspinaczkowe dla najmłodszych. W ostatnich latach prawdziwą furorę na imprezach, piknikach i zawodach robi dmuchana ścianka wspinaczkowa.

Ferie powiatowe

  • Posted on: 25 January 2014
  • By: koko

Agencja Eventowa events4all.pl po raz kolejny współorganizowała miejską imprezę dla najmłodszych. Powiatowa Hala Sportowa w Pabianicach zapełniła się setkami dzieci, które mogły bezpłatnie skorzystać z naszych urządzeń. Dmuchane zamki, skakańce, suchy basen z piłeczkami i dmuchana zjeżdżalnia przez cały dzień cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. Dzielna ekipa events4all.pl nie szczędziła sił, by oblegana przez młodych alpinistów ścianka wspinaczkowa była w pełni bezpieczna. Więcej zdjęć na blogu.

Ekstremalne Lato

  • Posted on: 1 September 2013
  • By: koko

Tegoroczne, ciepłe wakacje pozwoliły na pełne wykorzystanie naszego arsenału. W ruch poszły zorbing, ring do sumo, skakańce, ścianka wspinaczkowa i strzelnica paintballowa. Dmuchane zamki i zjeżdżalnia pozwoliły każdemu jeszcze raz poczuć się jak beztroskie dziecko. Imprezy firmowe, zaplanowane i zrealizowane przez ekipę events4all.pl, okazały się sukcesem mierzonym przez poziom zadowolenia klientów.