Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

KATEGORIE

Quady

Dla kogo:

Wypożyczalnia quadów Łódź - Pabianice


Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na urodziny, wieczór kawalerski lub panieński to mamy coś dla Ciebie. W naszym garażu dostępne są duże, przeprawowe quady X7 o pojemności 625cm3. Nasze "gady" dotarły do Nas prosto z salonu i są w idealnym stanie technicznym, nic nie stuka nie puka, jazda na nich to czysta przyjemność. Wszystkie wypady w teren w ramach naszej wypożyczalni quadów odbywają się pod okiem instruktora, który cały czas służy radą i pomocą. Nasze wyjazdy to nie tylko szaleństwo po bezdrożach - to również nauka radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pojazdy wyposażone są w wyciagarki oraz inny sprzęt ułatwiający jazdę w bardzo ciężkim terenie.


 Wynajem Quadów -  Off Road - Istotne informacje:


    Nasze wyprawy off roadowe odbywają się zazwyczaj w 2 lub 3 lokalizacjach w rejonie Łodzi,  na terenie których off road jest legalny.
    Nasza wypożyczalnia quadów posiada 6 sprawnych maszyn X7 o pojemności 625 cm3. Quady te zostały zakupione w salonie, podlegają więc przeglądom w ASO. Są w nienagannym stanie wizualnym i technicznym, posiadają ważne OC i są dopuszczone do ruchu na prawo jazdy kat. B.
    W swojej ofercie posiadamy quady zarówno 1 jak i 2 osobowe, co pozwala na zmniejszenie kosztów wyprawy w teren.
    Uczestnicy zabawy otrzymują od nas: kombinezony, kaski i rękawiczki ochronne. Proponujemy także videofilmowanie za pomoca kamer GO PRO, które udostępniamy na czas wyjazdu.
    Każdy uczestnik wyjazdu grupy zorganizowanej (min. 10 osób) podlega darmowemu ubezpieczeniu NNW na kwotę 20 000,- zł. Klientów indywidualnych ubezpieczamy na specjalne życzenie.

 
GDZIE ZACZYNAMY NASZE WYPRAWY NA QUDACH?

    Osada Rybacka Sereczyn pod Pabianicami ==> DOJAZD
    poligonie Camp Karolew pod Aleksandrowem Łódzkim ==> DOJAZD
    Pabianice, ulica Torowa 24 (warsztat)  ==> DOJAZD

 


Wyjazdy naszymi quadami organizujemy zgodnie z programem SZKOŁA 4x4.

Bawili się z nami:

Instagram