Wypożyczalnia quadów Łódź - Pabianice

wypożyczalnia quadów, wycieczki na quadachquady łodź, quady Pabianicequady Łódźwyprawy na quadach, wynajem quadów Łódź, quad taxi dla dzieciOff road Łódźwypożyczalnia quadów, wycieczki na quadachTor off roadwyprawy na quadach, wynajem quadów Łódź, quad taxi dla dzieciwypożyczalnia quadów, wycieczki na quadach

 

 

Quady Łódź - Pabianice

 

Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na urodziny, wieczór kawalerski lub panieński to mamy coś dla Ciebie. W naszym garażu dostępne są duże, przeprawowe quady X7 o pojemności 625cm3. Nasze "gady" dotarły do Nas prosto z salonu i są w idealnym stanie technicznym, nic nie stuka nie puka, jazda na nich to czysta przyjemność. Wszystkie wypady w teren w ramach naszej wypożyczalni quadów odbywają się pod okiem instruktora, który cały czas służy radą i pomocą. Nasze wyjazdy to nie tylko szaleństwo po bezdrożach - to również nauka radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pojazdy wyposażone są w wyciagarki oraz inny sprzęt ułatwiający jazdę w bardzo ciężkim terenie.

 

Wynajem Quadów -  Off Road - Istotne informacje

 

  • Nasze wyprawy off roadowe odbywają się zazwyczaj w 2 lub 3 lokalizacjach w rejonie Łodzi,  na terenie których off road jest legalny.
  • Nasza wypożyczalnia quadów posiada 6 sprawnych maszyn X7 o pojemności 625 cm3. Quady te zostały zakupione w salonie, podlegają więc przeglądom w ASO. Są w nienagannym stanie wizualnym i technicznym, posiadają ważne OC i są dopuszczone do ruchu na prawo jazdy kat. B.
  • W swojej ofercie posiadamy quady zarówno 1 jak i 2 osobowe, co pozwala na zmniejszenie kosztów wyprawy w teren.
  • Uczestnicy zabawy otrzymują od nas: kombinezony, kaski i rękawiczki ochronne. Proponujemy także videofilmowanie za pomoca kamer GO PRO, które udostępniamy na czas wyjazdu.
  • Każdy uczestnik wyjazdu grupy zorganizowanej (min. 10 osób) podlega darmowemu ubezpieczeniu NNW na kwotę 20 000,- zł. Klientów indywidualnych ubezpieczamy na specjalne życzenie.

 

GDZIE ZACZYNAMY NASZE WYPRAWY NA QUDACH?

 

CENNIK - QUADY

Koszt pierwszej godziny jazdy to:

  • 1 godzina = 300 złotych
  • 2 godziny   = 550 złotych
  • 3 godziny   = 750 złotych
  • 4 godzin   = 900 złotych (kazda kolejna godzina = 100 złotych)

Wyjazdy naszymi quadami organizujemy zgodnie z programem SZKOŁA 4x4.