Szkoła 4x4

nauka jazdy 4x4Quady Łódź, wypożyczalnia quadów Łódź, samochody terenowe Łódźsamochody terenowe łódźwypożyczalnia quadów łódźQuady Łódź, wypożyczalnia quadów Łódź, samochody terenowe ŁódźImprezy integracyjne Łódź, Imprezy firmowe Łódź, szkolenia, off road, tor off road ŁódźQuady Łódź, wypożyczalnia quadów Łódź, samochody terenowe Łódźwypożyczalnia quadów, wycieczki na quadachQuady Łódź, wypożyczalnia quadów Łódź, samochody terenowe Łódź

 

Nauka jazdy 4x4

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, wieczór kawalerski lub panieński to mamy coś dla Ciebie. Wyjazd z instruktorem w programie "SZKOŁA 4x4" to moc niezapomnianych wrażeń i praktyczna nauka jazdy poza asfaltem. W tym czasie zapoznacie się z budową i eksploatacją samochodu z napędem 4x4, quada lub buggy.  W czasie wypadu w teren nauczymy was takich technik jazdy jak: zjazdy i podjazdy ze wzniesień, brodzenie w błocie, przejazd przez rzekę, wyciąganie auta przy pomocy wyciągarki elektrycznej i ręcznej oraz wiele innych jakie mogą wyniknąć na trasie wyprawy.

 

GDZIE JEZDZIMY (zaczynamy nasze wyprawy)?

 Szkolenie odbywa się zazwyczaj w 2 lub 3 lokalizacjach w rejonie Łodzi  na terenie, których off road jest legalny. Nasze wypady zaczynamy w jednej z trzech lokalizacji:

 

CENNIK OFF-ROADu Z EVENTS4ALL

Koszt pierwszej godziny jazdy z instruktorem samochodem 4x4 to:

  • 1 godzina = 200 złotych
  • 2 godziny   = 400 złotych
  • 3 godziny   = 600 złotych (kazda kolejna godzina = 150 złotych)

 

Każdy wyjazd w teren zaczynamy dwudziestominutowym szkoleniem teoretycznym w postaci filmu instruktażowego z omówieniem. Ceny dotyczą wynajmu auta dla maksymalnie 2 osób (kierowca i osoba towarzysząca mogą się zmieniać za kierownicą pojazdu). "Mini" videofilmowanie za pomocą kamery GoPro, oraz montaż materiału, którą dajemy Państwu do dyspozycji na czas wyjazdu to koszt dodatkowych 200 zł.

Chcesz wiedzieć więcej - napisz do nas.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu z wypadu w damskim składzie. Dziewczyny spisały się na medal :-)