Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

KATEGORIE

Strzelanka NERF

Dla kogo:
NERF to zdobywający coraz większą popularność system bezpiecznych strzelanek dla dzieci, ale także dorosłych. Konstrukcja urządzeń i pocisków zapewnia graczom maksimum frajdy, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. 

Organizowane przez nas zajęcia NERF są doskonałą alternatywą dla nudnych i sztampowych lekcji WF-u. Młodzi gracze trenują refleks, celność i koordynację ruchową. Każde zajęcia poprzedzone są rozgrzewką i elementami ogólnorozwojowej gimnastyki. 
NERF jest także bezbolesnym przygotowaniem do gry w Paintball dla tych, którzy są jeszcze zbyt młodzi do zmagać z „farbą”. 

Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem rywalizacji zawsze czuwa przeszkolony instruktor. Używamy tylko oryginalnych produktów systemu NERF. 

Nasze pole, usytuowane na terenie Osady Rybackiej Sereczyn w Pabianicach, zapewnia pełną infrastrukturę potrzebną do zabawy, a także rekreacji związanej z organizacją urodzin, kinderbali i wycieczek szkolnych. Ogrodzone siatką pole usiane licznymi przeszkodami umożliwia emocjonującą rozgrywkę zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych zawodników. W sezonie jesienno-zimowym proponujemy zajęcia w zadaszonych lokalizacjach na terenie Pabianic. 

Chcesz zorganizować zabawę NERF? Dzwoń lub pisz śmiało! 

 

Bawili się z nami:

Instagram