Sezon na wieczory kawalerskie i panieńskie.

  • Posted on: 21 April 2015
  • By: koko
Wieczory kawalerskie i panieńskie

Ostatnie szaleństwa na wolności

 

Kwiecień, maj i czerwiec to miesiące obfitujące w wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie. Proponujemy, by ten zdarzający się zazwyczaj raz w życiu czas spędzić na ekstremalnie dobrej zabawie. Impreza zorganizowana przez Events4all na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tego wyjątkowego wieczoru.

Jeśli jesteś świadkiem przyszłego pana młodego/pani młodej i przyszło Ci organizować wieczór kawalerski lub wieczór panieński, to świetnie trafiłeś. Od lat specjalizujemy się w zapewnianiu rozrywki i niezapomnianych wrażeń podczas tego typu imprez. Wiemy, że najlepiej sprawdzają się rozwiązania klasyczne.

Wciąż niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się paintball. Gry rozgrywamy w jednej z naszych lokalizacji w okolicach Łodzi (Osada Rybacka Sereczyn pod Pabianicami, hala paintballowa w centrum Pabianic, poligon Camp Karolew za Aleksandrowem Łódzkim) lub w miejscu wskazanym przez klienta. W Events4all uważamy, że paintball nie jest grą tylko dla facetów. Dla pań przygotowaliśmy specjalny, lżejszy sprzęt oraz dodatkowe ochraniacze. Te udogodnienia sprawią, że tak spędzony wieczór panieński będzie inny niż tysiące innych, nudnych imprez w klubie.

Świetnym rozwiązaniem jest też szaleństwo na bezdrożach – możemy zagwarantować, że będzie głośno i radośnie. Mamy do dyspozycji quady, auta 4x4 oraz pojazd typu buggy. Off-road w naszym wydaniu to bezpieczna zabawa z instruktorem. Ostra jazda na quadach to świetna rozgrzewka przed kolejnymi wyzwaniami wieczoru.

Opisane wyżej atrakcje oraz wiele innych, dostępnych na stronie, warto połączyć i zamawiać w pakietach. Rozwiązanie to jest odpowiednio tańsze i bez wątpienia bardziej atrakcyjne. Oprócz zajęć typowo rekreacyjnych, na życzenie klienta zorganizujemy cały wieczór kawalerski / wieczór panieński kompleksowo. Wesoła gromada nie musi się więc martwić o transport, catering, napoje czy ognisko w pięknych okolicznościach przyrody.

 

Impreza z Events4all pozwoli przyszłemu małżonkowi rozerwać się przed niewątpliwie stresującym chwilami, a jego kompanom wyszaleć się do woli. Zdjęcia z ostatniego weekendu znajdziecie w GALERII.  Dzwoń już dzisiaj!