Quady i auta 4x4

Wieczory kawalerskie i panieńskie events4allTor off road events4allWyjazdy na quadach events4allSamochody terenowe events4allWypożyczalnia quadów events4allTor off road events4all

 

QUADY i AUTA 4x4

 

Events4all stawia na aktywne formy spędzania tych wyjątkowych dni (i nocy), jakimi są wieczory panieńskie i kawalerskie. Quady są świetną alternatywą dla nudnych wizyt w klubach.

Dysponujemy jedno i dwuosobowymi pojazdami  CF MOTO X7 o pojemności 625cm3. W cenie quada każdy uczestnik dostaje  kask oraz kombinezon moro. Wszyscy kierowcy objęci są ubezpieczeniem. Poruszamy się tylko w sprawdzonych lokalizacjach, w których off-road jest w pełni legalny. Trasy i tory przejazdu wyznaczamy zgodnie z potrzebami i umiejętnościami klientów. Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia nas na terenie Osady Rybackiej Sereczyn w Pabianicach lub na terenie poligonu Camp Karolew pod Aleksandrowem Łódzkim.

Nasze imprezy zawsze dokumentowane są za pomocą aparatów fotograficznych oraz sportowych kamerek GoPro, które na życzenie klienta udostępniamy. Proponujemy wzbogacenie zajęć off-roadowych o inne atrakcje z naszej bogatej oferty – m.in. paintball, buggy, gry barowe, ognisko, grill, turniej sumo. Na życzenie klienta dostarczamy na miejsce imprezy namioty oraz altany – niestraszna jest więc nawet deszczowa pogoda.

 

Szczegółowy cennik pakietów off road przygotowanych na wyjątkowy wieczór kawalerski i wieczór panieński znajdą Państwo w dziale QUADY I AUTA TERENOWE 4x4