PAINTBALL W LANY PONIEDZIAŁEK NA HALI W PABIANICACH

  • Posted on: 31 March 2015
  • By: koko
paintball w lany poniedziałek, gry paintballowe, wypożyczalnia sprzętu do gry

Gry w Lany Poniedziałek to już tradycja dla pabianiczan i łodzian grających w paintball. Co roku zbieraliśmy się w ldzańskich lasach by tam "pomalować jaja" :-). Tym razem ze względu na niekorzystną aurę planujemy poniedziałkowe strzelanie zorganizować na Hali Paintball Pabianice przy ulicy Grobelnej 8.

Wrota hali otwieramy punktualnie o godzinie 9. Od 10 rozpoczynamy rozgrywki profesjonalistów i amatorów, którzy chcą spróbować emocjonującej dyscypliny, jaką jest speedball. Gramy po 3, 4 i 5 osób. Składy teamów będziemy dobierać w zależności od doświadczenia graczy tak, aby każdy wyniósł z gry jak najwięcej satysfakcji. Dlatego też szczególnie zapraszamy osoby, które nigdy wcześniej nie grały w paintball. Paintballowy Lany Poniedziałek to idealny pomysł na aktywny wypoczynek ze znajomymi. Nie musisz zbierać drużyny, wystarczy  że sam lub z kilkoma osobami  zapiszesz się na grę przez formularz zamówienie i wycena, telefonicznie pod numerem telefonu: 608192658 (Paweł Kudaj) lub na pabianickim forum paintballowym.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu – markerów, kombinezonów, masek. Przygotowaliśmy specjalne pakiety dla nowych graczy. Wszyscy wypożyczający pełen zestaw potrzebny do gry oraz 200 kulek zapłacą 50 złotych. Przy 500 kulkach cena wyniesie 80 zł. Panie, które chcą spróbować gry w paintball zapłacą jedynie połowę tej ceny – odpowiednio 25 i 40 złotych.

Rezerwacja sprzętu do gry - 608192658 Paweł Kudaj

Na miejscu będziemy mieli również różne rodzaje kulek w przedziale cenowym od 120 do 145 zł za karton (2000 sztuk).

Wpisowe dla posiadaczy własnego sprzętu to 10 zł. W cenie zapewniamy: pole do gry i sprężone powietrze na full 4500 PSI.

Nie siedź w domu w dyngusa, zlej kolegów na paintballu – zadzwoń już dzisiaj!