Paintball leśny Łódź - Pabianice

wypożyczalnia sprzętu Paintballwypożyczalnia sprzętu PaintballPaintball Pabianicepaintball łódźimprezy firmoweimprezy dla firm

Nasza firma stawia sobie za cel ciągłe podnoszenie standardu rozgrywek paintballowych oraz urozmaicanie ich innymi atrakcjami. Oprócz klasycznego paintballa leśnego proponujemy Państwu nowatorskie warianty i ciekawe urozmaicenia. W grach organizowanych przez naszą firmę używamy najlepszego komercyjnego sprzętu marki Tippman, zasilanego sprężonym powietrzem umożliwiającym grę w ujemnych temperaturach.

Nasi klienci otrzymują zawsze czyste i wyprane mundury, a kulki używane w grze pękają wyłącznie na celu, a nie w lufach waszych markerów. W czasie organizacji gry zapewniamy Państwu miłą i kreatywną obsługę gotową na dopasowanie gry do Waszych sugestii i pomysłów. Zawsze zapewniamy dla Was stoły i ławki do siedzenia oraz altany chroniące przed upalnym słońcem lub deszczem. Na naszych grach zapewniamy napoje chłodzące oraz dużą ilość środków czystości potrzebnych do zmywania farby po grze.

Sami regularnie bierzemy udział w amatorskich grach paintballowych oraz turniejach ligowych, stąd wiemy jakie są Państwa potrzeby i zrobimy wszystko by im sprostać. Zachęcamy do obejrzenia filmu z jednej z naszych gier scenariuszowych.

Gry scenariuszowe – to najwyższy poziom gier paintballowych, w którym uczestnicy podzieleni na drużyny oprócz samej gry wykonują szereg innych zadań takich jak: rozbrajanie bomby, przeprawa przez rzekę, transport rannego autem terenowym i wiele innych. Całość gry organizowana jest tak by maksymalnie zaangażować każdego z uczestników do wykonywania swoich zadań.

 

W celu dokładnej wyceny naszej usługi zapraszamy do skorzystania z formularza ZAMÓWIENIE I WYCENA.