Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem
przygoda, emocje, zabawa!

Paintball dla dzieci

Dla kogo:
Paintball dla dzieci to absolutna nowość w Polsce.
System SPLATMASTER przybył do nas z USA jesienią 2012 roku i powoli zdobywa coraz większą popularność stając się idealnym pomysłem na imprezę okolicznościową dla dzieci lub na prezent dla naszej pociechy.
Koszt 2,5 - godzinnej gry zawierającej: sprzęt do gry, maskę ochronną, strój moro, ochraniacz i 200 kulek na osobę wynosi 60 zł na osobę.
Aby zorganizować grę należy zebrać grupę minimum 10 osób.
Nasze gry w paintball dla dzieci organizujemy na:

- polu zlokalizowanym na terenie Osady Rybackiej Sereczyn pod Pabianicami - DOJAZD
- poligonie Camp Karolew pod Aleksandrowem Łódzkim - DOJAZD
- na zadaszonej hali w centrum Pabianic - DOJAZD
- lub na wskazanym przez Państwa terenie (np. las obok domu, działka itd).
Koszt dojazdu jest kosztem dodatkowym w cenie paliwa i zdrowego rozsądku :-)

Markery dla dzieci są dużo lżejsze od zwykłych, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Prędkość wylotowa kulki na poziomie 150-200 FPS (stóp na sekundę) pozwala na zabawę dzieciom już od 9 roku życia. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje od nas markera, maskę ochronną i kombinezon moro.

Na grę warto zabrać: buty usztywniające staw skokowy (wojskowe, trekingowe), rękawiczki (rowerowe, robocze) i nakrycie głowy (czapke z daszkiem lub cienką czapkę zimową)

System ten to również świetne rozwiązanie dla kobiet, które chciałyby spróbować zabawy w paintball, ale boją się bólu i siniaków.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego systemu SPLATMASTER prosto zza oceanu.W celu dokładnej wyceny naszej usługi zapraszamy do skorzystania z formularza ZAMÓWIENIE I WYCENA.

Bawili się z nami:

Instagram