Paintball dla dzieci

Paintball dla dzieciImprezy urodzinowe dla dzieciOrganizacja imprez dla dzieci

Paintball dla dzieci

 

Paintball dla dzieci to absolutna nowość w Polsce. System SPLATMASTER przybył do nas z USA jesienią 2012 roku i powoli zdobywa coraz większą popularność stając się idealnym pomysłem na imprezę okolicznościową dla dzieci lub na prezent dla naszej pociechy. Koszt 2,5 godzinnej gry zawierającej: sprzęt do gry, maskę ochronną, strój moro, ochraniacz i 200 kulek na osobę wynosi 60 zł na osobę. Aby zorganizować grę należy zebrać grupę minimum 10 osób.

Nasze gry w paintball dla dzieci organizujemy na:

  • polu zlokalizowanym na terenie Osady Rybackiej Sereczyn pod Pabianicami ==> DOJAZD
  • poligonie Camp Karolew pod Aleksandrowem Łódzkim ==> DOJAZD
  • na zadaszonej hali w centrum Pabianic ==> DOJAZD
  • lub na wskazanym przez Państwa terenie (np. las obok domu, działka itd). Koszt dojazdu jest kosztem dodatkowym w cenie paliwa i zdrowego rozsądku :-) 

Markery dla dzieci są dużo lżejsze od zwykłych, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Prędkość wylotowa kulki na poziomie 150-200 FPS (stóp na sekundę) pozwala na zabawę dzieciom już od 9 roku życia. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje od nas markera, maskę ochronną i kombinezon moro.

Na grę warto zabrać: buty usztywniające staw skokowy (wojskowe, trekingowe), rękawiczki (rowerowe, robocze) i nakrycie głowy (czapke z daszkiem lub cienką czapkę zimową)

System ten to również świetne rozwiązanie dla kobiet, które chciałyby spróbować zabawy w paintball, ale boją się bólu i siniaków.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego systemu SPLATMASTER prosto zza oceanu.

 

W celu dokładnej wyceny naszej usługi zapraszamy do skorzystania z formularza ZAMÓWIENIE I WYCENA.