Paintball

Paintball na wieczory kawalerskieWypożyczalnia sprzętu paintballowegoPaintball na polu do gryWieczór kawalerski

 

PAINTBALL

 

Gra paintballowa zorganizowana przez firmę Events4all to niezapomniana i bezpieczna zabawa dostępna dla każdego. Paintball jest już klasycznym elementem udanego wieczoru kawalerskiego, lecz coraz częściej po tę atrakcję sięgają także odważne panie - dla nich przygotowaliśmy specjalne, lekkie markery z mniejszymi magazynkami i butlami oraz ochraniacze.

Grę paintballową przygotowujemy w sposób kompleksowy – udostępniamy jedną z naszych lokalizacji znajdujących się w okolicach Pabianic i Łodzi lub dowozimy sprzęt w wybrane przez was miejsce. W cenie pakietu każdy klient dostaje marker, kule, powietrze, kombinezon, maskę ochronną oraz profesjonalną opiekę instruktora.

 

Przeprowadzoną pod czujnym okiem instruktora grę możemy wzbogacić o dodatki – ognisko, grill, altanki, namioty. Oferujemy usługę transportu do i z miejsca gry. Wszystkie dodatki przygotowujemy po uprzednim ustaleniu z klientem.

Pełen cennik zabaw paintballowych znajdą państwo w dziale PAINTBALL ŁÓDŹ - PABIANICE

Istnieje możliwość korzystnego cenowo połączenia gry paintballowej z innymi atrakcjami oferowanymi przez Events4all (quady, auta 4x4, gry barowe, turniej sumo, buggy)