OFF ROAD DLA FIRM

  • Posted on: 20 May 2015
  • By: koko
imprezy off road

Imprezy off-road dla firm

Jeśli organizujesz imprezę integracyjną dla swojej firmy i pragniesz czegoś więcej niż nudnego grilla i zespołu disco polo to doskonale trafiłeś! Events4all przygotowało na sezon 2015 imprezy off-road, które żadnego uczestnika nie pozostawią obojętnym.

Chcesz poczuć się jak bohater filmu „Mad Max”? Flota naszych maszyn sprosta nawet najtrudniejszym terenowym zadaniom. Posiadamy auta 4x4 (Suzuki Samurai, Suzuki Vitara, Jeep Cheerokee i inne), quady przeprawowe oraz nowość tego sezonu – pojazd typu buggy (side by side), który dzięki połączeniu niewielkiej masy i 116 KM zapewnia prawdziwą jazdę bez trzymanki.

Standardowe auta 4x4 to wciąż mało? Dzięki Events4all możesz zostać Bobem Budowniczym i zasiąść za sterami prawdziwej koparki. Czy jest ktoś, kto choć raz o tym nie marzył? Ciekawym urozmaiceniem imprezy firmowej jest również nauka jazdy na popularnych pojazdach Segway.

Imprezy off-road organizujemy w lokalizacjach wskazanych przez klienta oraz w naszych, sprawdzonych już miejscach (m.in. Osada rybacka Sereczyn w Pabianicach oraz poligon Camp Karolew za Aleksandrowem Łódzkim). Jazda terenowa odbywa się na specjalnie przygotowanych trasach oraz torach, pod okiem doświadczonych instruktorów zapewniających bezpieczeństwo oraz sprawny przebieg konkurencji. Uczestnicy imprez 4x4 są objęciu ubezpieczeniem NNW. Podczas imprezy zapewniamy niezbędną infrastrukturę oraz, na życzenie klienta, dodatkowe atrakcje i catering.

 

Już czas wstać zza biurka i nieco się pobrudzić. Off-road z Events4all to najlepsze rozwiązanie na  wyjazd integracyjny czy piknik firmowy