NOWE POLE PAINTBALLOWE W PABIANICACH

  • Posted on: 27 May 2015
  • By: koko
Pole do gry w paintball

Stacjonarne pole paintballowe Pabianice

Ruszyło nowe, stacjonarne pole do gry w paintball w starym miejscu. Od maja możecie do siebie strzelać na rozległym terenie Osady Rybackiej Sereczyn – restauracji, z którą ściśle współpracujemy przy organizacji imprez.

Przez dwa tygodnie trwały negocjacje dotyczące zakupu słomy, zbijanie przeszkód z palet, rozmieszczanie opon i wieszanie siatek. Wszystko po to, by żądni przygód imprezowicze mogli wyszaleć się na profesjonalnie przygotowanym i w pełni bezpiecznym polu w „wiejskim” klimacie.

 Bliskość restauracji specjalizującej się w przepysznych daniach ze świeżo wyłowionych ze stawu ryb, czyni nasze pole idealnym miejscem na kompleksowe zorganizowanie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Osada Rybacka Sereczyn jest także w stanie pomieścić imprezy firmowe dla kilkuset osób.

 Jeśli zdecydujesz się na paintball z Events4all możesz liczyć na kompleksową organizację imprezy. Nowo powstałe pole ma rozmiary boiska piłkarskiego i jest gęsto zabudowane przeszkodami ze słomy i drewna. Pozwala to na rozegranie rozmaitych wariantów gry. Na pole dostarczamy cały sprzęt potrzebny do zabawy – markery, maski ochronne, kombinezony, kulki oraz powietrze. Dla pań przewidzieliśmy specjalny, lżejszy sprzęt oraz dodatkowe ochraniacze. Cała gra przebiega pod okiem doświadczonych instruktorów.

 To doskonały pomysł na wieczór panieński lub wieczór kawalerski, a także rekreacyjny piknik firmowy uświetniony wspaniałym jedzeniem. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na organizację imprezy, dzwoń już dzisiaj. Events4all i Osada Rybacka Sereczyn zadbają o dobrą zabawę!