Imprezy urodzinowe dla dzieci w terenie

imprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieciimprezy urodzinowe dla dzieci

Kinderbal w McDonaldzie? Kolejna projekcja filmu o wiewiórkach? Nie z nami! Z Events4all twoje dziecko przeżyje wraz z przyjaciółmi prawdziwą przygodę, której nie zapomni do końca życia...

 Proponujemy zabawę urodzinową w formie pieszego mini-rajdu, podczas którego nasi mali odkrywcy napotkają na swojej drodze niełatwe, lecz emocjonujące zadania. W naszej ofercie przygotowanej dla najmłodszych znajdują się zajęcia survivalowe, podstawy topografii, zagadki, konkurencje strzeleckie, zajęcia z animatorami, paintball, a nawet off-road!

Podczas swojej wędrówki, grupa małych odkrywców może napotkać krowę, którą będzie trzeba wydoić, rower, który skręca w nie tę stronę, przeprawę po linie czy labirynt. Konfiguracja atrakcji zależy tylko i wyłącznie od fantazji zamawiającego.

 Rajd kończymy ogniskiem z kiełbaskami. 

 W celu dokładnej konfiguracji oraz wyceny naszej usługi zapraszamy do skorzystania z naszego formularza ZAMÓWIENIE I WYCENA.