Imprezy firmowe

imprezy dla firmoff road na imprezach firmowychkopanie koparkąwspinaczka na imprezach firmowychwyprawy na quadachdmuchańce dla dzieciimprezy off road

Imprezy Firmowe Łódź i Pabianice

 

Events4all.pl secjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez firmowych, pikników i festynów oraz wszelkich imprez integracyjnych. W swojej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w branży eventów, a także pasję do rekreacji na świeżym powietrzu i sportów ekstremalnych, którą z czasem zamieniliśmy w swoje codziennne zajęcie. 

Zapoznaj się z szeroką ofertą przeróżnych dmuchańców, pojazdów, urządzeń i zabaw na swoją niezapomnianą imprezę integracyjną - którą znajdziesz po lewej stronie menu.

Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, którym oferujemy cały wachlarz atrakcji - od paintballa i wypożyczalni quadów, poprzez kursy i szkolenia, kończąc na dmuchanych zamkach i zjeżdzalniach na komunie i imprezy urodzinowe Waszych pociech.

 

Imprezy Firmowe organizowane przez Events4all to:

  • Kilkudniowe imprezy dla firm połączone z aktywnym wypoczynkiem na terenie całej Polski oraz krótkie spotkania integracyjne.
  • Super zabawa
  • Niezapomniane atrakcje oraz bogata oferta.
  • Dużo adrenaliny, profesjonalna obsługa doświadczonych instruktorów.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Z chęcią podejmujemy się podwykonawstwa dla innych agencji eventowych na preferencyjnych warunkach.

Aby szybko nawiązać współpracę zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego za pomocą formularza zamówienie i wycena.

Zachęcamy do wizyty w galerii oraz na kanale YOUTUBE.

Bieżące informacje o tym co w "trawie piszczy" otrzymacie dodając Nas do ulubionych na FACEBOOK-u.

!!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!