Figlopark "MAŁPKA"

figlopark dmuchany wynajemfiglopark dla dziecizjeżdzalnia dmuchana wynajemdmuchane atrakcje dla dzieciatrakcje dla dzieci wynajemdmuchany figlopark

Wszystkie nasze dmuchane urządzenia rekreacyjne zapewnią Waszym pociechom wiele radości i niezapomnianych wrażeń w połączeniu z bezpieczeństwem, nad którym czuwać będą nasi opiekunowie. Figlopark "MAŁPKA" to częściowo otwarta konstrukcja ze zjeżdzalnią, zameczkiem do skakania i kilkoma "obijaczami". To prawdziwe "kombo" do zabawy dla Waszych milusińskich. Urządzenie to przeznaczone jest głównie dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat i idealnie sprawdza się na małych imprezach firmowych, imprezach w przedszkolach i szkołach. Nasz figlopark to również idealny dmuchaniec na kameralną imprezę plenerową taką jak wesele, komunia, urodziny dziecka. Wymiar naszego dmuchańca to 6 na 5 i 5,3 metra wysokości

 

Wszystkie dmuchane zjeżdżalnie agencji eventovej Events4all zasilane są ze zwykłego gniazda 230 V, a ich moc nie przekracza 1,1 KW (mniej niż zwykły elektryczny czajnik). Możliwe jest również zasilanie urządzenia z naszego agregatu prądotwórczego w miejscu, w którym nie ma dostępu do prądu.

 W naszej ofercie znajduje się rówież wiele innych atrakcji, które można wynająć na imprezę dla dzieciaków. Zapraszam do zapoznania się z wszystkimi proponowanymi atrakcjami.

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA Figlopark "Małpka"

  • Przeznaczenie zjeżdżalni dmuchanej: dzieci powyżej 3 lat, dorośli.
  • Potrzebna przestrzeń na rozstawienie – 6 x 5 metrów w podstawie.
  • Wysokość dmuchańca – 5,3 metra
  • Rodzaj podłoża: bez znaczenia
  • Przepustowość urządzenia rekreacyjnego – 5 osób na jedno wejście.
  • Zasilanie atrakcji – 230V (możliwe podłączenie do agregatu prądotwórczego)
  • Czas rozstawienia skakańca– ok. 0,5 godziny,
  • Obsługa zamku dmuchanego - 1 osoba (2 osoby do rozstawienia) 

 

Dla klientów indywidualnych zamawiających nasze dmuchańce na kameralne imprezy plenerowe przygotowaliśmy specjalną cenę. Skorzystaj  z formularza ZAMÓWIENIE I WYCENA i skontaktuj się  z nami.