Events4all gra z WOŚP

  • Posted on: 11 January 2016
  • By: pawel
Żyroskop wynajem

To już tradycja. Co roku aktywnie uczestniczymy w organizacji pabianickiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Naszą specjalnością są ekstremalne zabawki i taki też był nasz tegoroczny wkład w imprezę.

Już w sobotę (9 stycznia) nasze urządzenia rekreacyjne uświetniły imprezę towarzyszącą Finałowi - „Dzieci dzieciom”. Najmłodsi mieli okazję wyszaleć się na naszej dmuchanej zjeżdżalni, wielkim żółwiu, basenie z kulkami. Mali dobroczyńcy sprawdzali swoją celność na Mega-Darcie i zajadali się popcornem z nowej maszyny.

W dniu finału również nie próżnowaliśmy. Z samego rana dwa quady wyruszyły z reprezentacją zaprzyjaźnionej Osady Rybackiej Sereczyn na największą w Polsce paradę koni i bryczek „Wielka Szarża”, która przemaszerowała ulicą Piotrkowską w Łodzi.

Na parkingu galerii Echo w Pabianicach stanęła natomiast nasza najnowsza ekstremalna atrakcja – żyroskop, czyli urządzenie w którym poczuć można przeciążenia godne myśliwców F-16. Za symboliczną kwotę 10zł do WOŚPowej puszki każdy mógł poczuć się jak Tom Cruise na planie „Top Gun”.

Do naszej firmowej puchy zebraliśmy ponad 560 zł, natomiast cały pabianicki sztab zebrał w 2016 roku rekordową kwotę ponad 117 tys. zł. Za rok ponownie pomożemy i pomagać będziemy do końca świata i jeszcze jeden dzień.